novy-zivot

Ochrana zdraví

Vážení klienti,

v souvislosti s koronavirovou epidemií bych Vás ráda touto cestou informovala o opatřeních mojí poradny vztahujících se k ochraně zdraví.

V období nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR mohou všichni soukromí psychologové provozovat konzultace POUZE BEZ MOŽNOSTI OSOBNÍHO SETKÁNÍ. V mém případě je možné uskutečnit konzultaci přes telefon, Skype, Microsoft Teams a dále přes videohovor na WhatsApp nebo Messenger. Kvalita zpracování témat netrpí, jen jsme ochuzeni o příjemnou atmosféru poradny.

V období mimo nouzový stav dodržuji pro Vaši bezpečnost v poradně všechna doporučená bezpečnostní opatření.

Všechny kontaktní omyvatelné plochy poradny (kliky, křesla, gauč a stoly) jsou každý den dezinfikovány antivirotickým a antibakteriálním prostředkem a prostor poradny je vždy mezi jednotlivými klienty minimálně po dobu 5 minut větrán.

Příchody a odchody klientů jsou organizovány tak, aby nedocházelo ke vzájemnému kontaktu klientů.

Povaha poradenské praxe a prostornost poradny mi umožňuje poskytovat tyto služby na vzdálenost 1,5 – 2 metrů. Používání respirátorů  při sezeních uvnitř poradny se bude vždy řídit aktuálním pokynem vlády.

Použití respirátorů mimo poradnu (v recepci, na chodbě a na toaletách) se také řídí aktuálními pokyny vlády.

Při příchodu do poradny máte k dispozici očištění rukou dezinfekcí nebo umytí rukou  na toaletách v těsné blízkosti poradny.

 

POKYNY PRO KLIENTY:

  • Na sezení se prosím dostavujte POUZE BEZ PŘÍZNAKŮ INFEKCE DÝCHACÍCH CEST
  • Pokud se necítíte dobře, požádejte z preventivních důvodů raději o konzultaci bez osobního kontaktu (viz možnosti výše) nebo si domluvte přesunutí sezení na jiný termín.
  • Podle nařízení vlády nesmí být klient ani jeho doprovod aktuálně v karanténě.
  • Při čekání v recepci dodržujte minimální odstup 2 metry od ostatních lidí a po ukončení sezení se prosím v budově zbytečně nezdržujte.

 

ZE SRDCE DĚKUJI ZA VÁŠ ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP,

SPOLEČNĚ POMÁHÁME CHRÁNIT ZDRAVÍ NÁS VŠECH.

 

V platnosti do odvolání od dubna 2020